Texelent tekstilbeskyttelse og impregnering 1000 ml

 679,-

Bestillingsvare (levering 5-7 veckor)

SKU
109424
  • Levering fra 195 kr
  • Åpent kjøp i 90 dager
  • Gratis retur
  • Trygg e-handel

Produktbeskrivelse

Texelent tekstilbeskyttelse er impregnering for tepper og tekstiler for å beskytte, pleie og bevare. Produktet egner seg for bruk både hjemme og i offentlige miljøer. Tekstilbeskyttelsen passer utmerket til alle typer bekledningsstoffer, møbler og tepper i hjemmet, bilen, båten og campingvognen. Tekstilbeskyttelsen fungerer på alle slags fibre, fra ull og silke til lær og semsket skinn. Impregneringen danner et molekylnett rundt hver fiber, noe som bidrar til å beskytte mot smuss og fuktighet. Dette gjøres uten at følelsen eller egenskapene på materialet forandrer seg. Tekstilene blir også enklere å vedlikeholde, i tillegg til at levetiden forlenges.

Bruksanvisning

Ristes før bruk. Spray tekstilbeskyttelse jevnt fordelt, ca. 15–20 cm unna, over hele tekstilet ved å bruke for eksempel en trykksprøyte eller en spraydyse. La tørke i 24 t før bruk, sørg for god ventilasjon. Merk at eventuell lukt som oppstår ved påføring vil forsvinne under tørketiden. Flaskens innhold rekker til 12-15 kvm. Les alltid bruksanvisningen på flasken og test på en ikke synlig overflate før du begynner å bruke produktet.

Vær oppmerksom på at dette produktet leveres uten spraydyse.

Produktinformasjon

Artnr 109424
Størrelse 1000 ml
Produksjonsland Sverige
Produsentinformasjon

Bærekraft

Vi hos Kilands verdsetter bærekraft hele veien fra produksjon til levering, både fra et miljømessig og sosialt perspektiv. Våre produkter er godkjent i henhold til REACH, EUs kjemikalieforordning, og vi jobber også med andre miljømerker for våre produkter. Her kan du lese mer om hele vårt bærekraftsarbeid.

Anmeldelser

Inspirasjon fra @kilandsofficial

Åpent kjøp 90 dager
Rask leverering
Gratis retur
Trygg e-handel